Poznaj nas lepiej

Warsztaty i szkolenia

FORUM KOBIET 2019

Forum Kobiet organizowane co roku przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego to wyjątkowe wydarzenie, gdzie spotykają się głównie kobiety z całego województwa, aby poznać, wypróbować i zakupić produkty lokalne z branży spożywczej, kosmetycznej, czy odzieżowej. 

 

Dodatkowo można wziąć udział w ciekawych wykładach lub skorzystać z porad ekspertów.

 m ndzieję, że znów się zobaczymy...

WARSZTATY PROFILAKTYKI ONKOLOGICZNEJ

Od 21 października do 4 listopada w oddziałach Orange, a konkretnie w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu odbył się cykl Warsztatów z Profilaktyki Onkologicznej i Edukacji z zakresu samobadania. Program ten dedykowany był zarówno dla kobiet‍, jak i dla mężczyzn‍. Został on połączony z indywidualnym Szkoleniem z Brafittingu, czyli prawidłowym doborem biustonosza, który ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.

OGÓLNOPOLSKIE TARGI TURYSTYKI RODZINNEJ

W ostatni weekend października odbyły się pierwsze Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej

Choć sama nazwa kojarzy się raczej z podróżami w gronie najbliższych to bogaty program zaskoczył wielu odwiedzających Targi.

Od rozmaitych środków lokomocji min. , atrakcyjnych miejsc dla dzieci - godnych odwiedzenia, po indywidualne konsultacje w zakresie zdrowia oraz prelekcje z udziałem lekarzy min. Pediatra . 

PRELEKCJA W FIRMIE CISCO NA TEMAT PROFILAKTYKI I SAMOBADANIA PIERSI

Dzień Świadomości o raku piersi organizowany jest co raz częściej przez duże firmy zarówno te Polskie, jak i Międzynarodowe w trosce o zdrowie ich pracowników. Wyjątkowo szczytny cel, przynoszący obopólne korzyści, a także integrujący ludzi.

15 października miałam zaszczyt prowadzić prelekcję w siedzibie firmy Cisco w Krakowie na temat Profilaktyki i Samobadania Piersi, a także omówić wpływ właściwie dobranego biustonosza na nasze zdrowie.

SALON BIELIZNY

Salon Bielizny to prawdziwy wernisaż dzieł sztuki w branży bieliźniarskiej.

Poczatkiem października można było podziwiać odważne propozycje kolorystyczne na kolejne sezony, ale także innowacyjne rozwiązania w bieliźnie, uwzględniające duże spektrum rozmiarów.

Dla mnie to przede wszystkim wspaniała okazja do spotkań z wieloma Polskimi Producentami, z którymi od lat współpracuję. 

REGIONALNY DZIEŃ SENIORA

Regionalny Dzień Seniora to niesamowite wydarzenie, które miało miejsce wczoraj w CWK w Opolu.

Jeżeli myślicie, że grupa osób w tym przedziale wiekowym myśli tylko o chorobach to jesteście w błędzie.

SZKOLENIE Z PROFILAKTYKI RAKA PIERSI

Wrześniowe szkolenie z Profilaktyki Raka Piersi. 

Event zorganizowany przez jednego z czołowych Polskich producentów bielizny marki Corin.  Profesjonalny wykład Pani Doroty uświadomił nas, jak ogromne znaczenie ma regularne samobadanie piersi, wykonywane poprawnie.

CHARYTATYWNY DZIEŃ DZIECKA

Wyjątkowy Dzień Dziecka, gdzie dzieci pomagają innym dzieciom

Ogromnie dziękuję wszystkim za pomoc, zaangażowanie i chęć uczestnictwa w tej Akcji Charytatywnej, która co roku dostarcza tak wielu niezapomnianych emocji i wrażeń.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 77 453 77 23

Odwiedź nas od poniedziałku do soboty:

Ozimska 16 - 10:00-18:00; 10.00-14.00

Krakowska 41a - 9.00-17.00; 10.00-14.00

Napisz do nas:

biuro@bielizna-margot.pl

Właścicielem witryny jest: Świat Bielizny "Margot" z siedzibą: 45-057 Opole, ul. Ozimska 16 (D.H. Rzemieślnik - 1-piętro)