Poznaj nasz sekret

Czy znasz sekret idealnej bielizny?

Masz już dość niewygodnej, odstraszającej wyglądem bielizny, powodującej ból oraz dyskomfort? Gdy wchodzisz do sklepu z bielizną czujesz zagubienie? Zdarza Ci się słyszeć „takiego rozmiaru nie produkują/nie ma”?


Zastanawiasz się dlaczego tak jest?


Wyobraź sobie sytuację, w której posiadasz bieliznę idealnie podkreślającą atuty Twojej urody. Wygodną, dopasowaną do Twoich potrzeb, dzięki której będziesz wyglądać i czuć się pewnie we własnym ciele.


Bielizna to bardzo specyficzna odzież, której dobór jak żadnej innej powinien uwzględniać indywidualne aspekty każdej sylwetki. To ona jest najbliżej Twojego ciała, dlatego materiały z których jest uszyta muszą gwarantować bezpieczeństwo oraz dbać o zdrowie. Ale czym byłaby wygoda i komfort bez piękna? Jeśli kobieta czuje się zmysłowo w misternie haftowanym komplecie, to aura jej sensualności emanuje w powietrzu. I to widać!


Tylko połączenie szeregu cech bielizny dostępnej w profesjonalnym salonie, daje możliwość odnalezienia Twojej idealnej bielizny.


Mamy dla Ciebie bieliznę:


  • najlepszych polskich producentów, wytyczającą lub wzorowaną na najnowszych światowych trendach,


  • wyprodukowaną w rodzimych zakładach bieliźniarskich z materiałów najwyższej jakości,


   o bardzo szerokim wachlarzu dostępnych rozmiarów,


Ale Świat Bielizny "Margot", to nie tylko piękna i komfortowa bielizna, a przede wszystkim

profesjonalna obsługa, która w fachowy sposób doradzi przy wyborze fasonu oraz doborze rozmiaru. Zaproponuje rozwiązanie trapiącego Cię problemu. Wesprze poradą.


Zaopatrując się w bieliznę w naszych salonach z bielizną unikniesz przykrych niespodzianek, które mogą przytrafić się w bieliźnie źle uszytej lub niewłaściwie dopasowanej.


Dodatkowo zadbasz o swoje zdrowie nosząc bieliznę z certyfikowanych, najwyższej klasy materiałów, właściwie dobraną do indywidualnej budowy ciała.


Wiedz, że nasza firma dzięki konsekwentnej polityce doboru odpowiedniego zaopatrzenia jest w stanie zaproponować Tobie ofertę kilkudziesięciu polski marek dodatkowo uzupełnioną poprzez zagraniczne firmy, co w rezultacie daje jedną z najbogatszych ofert produktowych w Polsce. Tak, aby każdy znalazł „to coś” dla siebie.


Naszym największym skarbem są setki zadowolonych klientów, którzy systematycznie do nas powracają.


Pomyśl jak szybko możesz sprawić sobie przyjemność w postaci wygodnej, komfortowej bielizny, nie odmawiając sobie piękna oraz elegancji. Możesz również sprawić radość bliskim, obdarowując ich bielizną, o jakiej od dawna marzyli.


Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada gwarancję!


Dodatkowo, dla Twojej pełnej satysfakcji, możesz zwrócić w dniu zakupu produkt, jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań (nie noszący oznak użytkowania).


Naszym nadrzędnym celem jest dążenie do połączenia piękna oraz wygody, zaspokajając indywidualne oczekiwania naszych klientów. Dlatego serdecznie zapraszamy do dalszego zapoznania się z naszą stroną internatową oraz odwiedzenia salonów z bielizną: Świat Bielizny „Margot”.Z wyrazami szacunku.

Małgorzata Kazimierczyk 

Zapraszamy do kontaktu:

+48 77 453 77 23

Odwiedź nas od poniedziałku do soboty:

Ozimska 16 - 10:00-18:00; 10.00-14.00

Krakowska 41a - 9.00-17.00; 10.00-14.00

Napisz do nas:

biuro@bielizna-margot.pl

Właścicielem witryny jest: Świat Bielizny "Margot" z siedzibą: 45-057 Opole, ul. Ozimska 16 (D.H. Rzemieślnik - 1-piętro)